š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Michael Kors 2192 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2192 |
| Color | Ā Dark TortoiseĀ (328873),Ā Black (300587) |
| Shape | Ā Oval |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $106.24
Michael Kors 2192 Sunglassā
$106.24
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2192 |
| Color | Ā Dark TortoiseĀ (328873),Ā Black (300587) |
| Shape | Ā Oval |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















