🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Michael Kors 2098U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2098U |
| Color | Dark Tortoise (378113) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
$29.58
Original: $84.51
-65%Michael Kors 2098U Sunglass—
$84.51
$29.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2098U |
| Color | Dark Tortoise (378113) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
























