🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Guess 7823 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | 7823 |
| Color |
Brown Havana (52F) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$74.26
Guess 7823 Sunglass—
$74.26
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Guess |
| Model No | 7823 |
| Color |
Brown Havana (52F) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
















