š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Guess 00041 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00041 |
| Color |
Ā Black (01A),Ā HavanaĀ (52N) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $61.93
Guess 00041 Sunglassā
$61.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00041 |
| Color |
Ā Black (01A),Ā HavanaĀ (52N) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
















