š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Guess 7813 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 7813 |
| Color |
Ā HavanaĀ (52F),Ā Black (01B)Ā |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 130 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $68.98
Guess 7813 Sunglassā
$68.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 7813 |
| Color |
Ā HavanaĀ (52F),Ā Black (01B)Ā |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 130 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
















