š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Guess 00043 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00043 |
| Color |
Ā Pink (32P) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$68.98
Guess 00043 Sunglassā
$68.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00043 |
| Color |
Ā Pink (32P) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
















