š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Guess 00046 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00046 |
| Color |
Ā Blue (10W), Black (05B) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $74.26
Guess 00046 Sunglassā
$74.26
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Guess |
| Model No | Ā GU 00046 |
| Color |
Ā Blue (10W), Black (05B) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | China / Vietnam |
| Manufactured At | China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
















