š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Dita DLS 710A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | DitaĀ |
| Model | DLS 710A |
| Color | Brown (02), Black (01) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $116.25
Original: $332.14
-65%Dita DLS 710A Sunglassā
$332.14
$116.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | DitaĀ |
| Model | DLS 710A |
| Color | Brown (02), Black (01) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |








