š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dita 126A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 126A |
| Color | Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$517.87
Dita 126A Sunglassā
$517.87
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 126A |
| Color | Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | 144 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |








