š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dita 701 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 701 |
| Color | TRT Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$514.25
Dita 701 Sunglassā
$514.25
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 701 |
| Color | TRT Gun (03) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |








