š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dita 712 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 712 |
| Color | Mastix (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$567.02
Dita 712 Sunglassā
$567.02
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 712 |
| Color | Mastix (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |








