š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dita 410A Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 410A (Polarized) |
| Color | Blk GunĀ (01) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 151 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$543.73
Dita 410A Sunglassā
$543.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dita |
| Model | 410A (Polarized) |
| Color | Blk GunĀ (01) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 151 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |








