🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vysen TYCAN Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | TYCAN |
| Color | TY-3(Green) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Â 50 mm |
| Bridge Width | Â 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$344.18
Vysen TYCAN Sunglass—
$344.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | TYCAN |
| Color | TY-3(Green) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Â 50 mm |
| Bridge Width | Â 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























