š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Police L76K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL76K |
| Color | Ā Tortoise (978P), Brown (G61P), Navy Blue (U28P), Black (Z42P) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $68.67
Police L76K Sunglassā
$68.67
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL76K |
| Color | Ā Tortoise (978P), Brown (G61P), Navy Blue (U28P), Black (Z42P) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















