š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Police L18K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL18K |
| Color | Ā Dark Green (300Y), Gradient Purple (509) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $121.44
Police L18K Sunglassā
$121.44
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL18K |
| Color | Ā Dark Green (300Y), Gradient Purple (509) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















