š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Police F12K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POF12K |
| Color | Ā Green (722) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$84.74
Police F12K Sunglassā
$84.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POF12K |
| Color | Ā Green (722) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















