š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Vysen TOM Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | TOM |
| Color | T-6(Green), T-1(Black), Gold/Black(T-3) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $364.21
Vysen TOM Sunglassā
$364.21
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | TOM |
| Color | T-6(Green), T-1(Black), Gold/Black(T-3) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























