🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 3772 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3772 |
| Colour | Black (002/B1), Arista (001/31) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $107.51
Rayban 3772 Sunglass—
$107.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3772 |
| Colour | Black (002/B1), Arista (001/31) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |






















