🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3565 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3565 |
| Colour | Silver (003/3F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$123.03
Rayban 3565 Sunglass—
$123.03
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3565 |
| Colour | Silver (003/3F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |






















