🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Rayban 3693I Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3693I |
| Colour | Arista (001/13), Gun Metal (004/11), Black (002/80) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $67.15
Rayban 3693I Sunglass—
$67.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3693I |
| Colour | Arista (001/13), Gun Metal (004/11), Black (002/80) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |






















