š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vysen SHA Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | SHA |
| Color | Gun (SH-3 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$137.67
Original: $393.35
-65%Vysen SHA Sunglassā
$393.35
$137.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | SHA |
| Color | Gun (SH-3 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























