š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Vysen MARCUS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | MARCUS |
| Color | Rose Gold/Gun ( MA-4 ), Blue/Silver (MA-2), Gun-Rose Gold (MA-1 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $119.19
Original: $340.54
-65%Vysen MARCUS Sunglassā
$340.54
$119.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | MARCUS |
| Color | Rose Gold/Gun ( MA-4 ), Blue/Silver (MA-2), Gun-Rose Gold (MA-1 ) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























