š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vysen KHOID Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | KHOID |
| Color | Gun(KH-5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$184.20
Original: $526.29
-65%Vysen KHOID Sunglassā
$526.29
$184.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | KHOID |
| Color | Gun(KH-5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























