š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Vysen EZY Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | EZY |
| Color | Black (E-1) , Brown (E-6) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $360.57
Vysen EZY Sunglassā
$360.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | EZY |
| Color | Black (E-1) , Brown (E-6) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























