š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Vysen CADEN Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | CADEN |
| Color | Gun-Rose Gold (CD-1), Gun-Silver (CD-3) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $347.82
Vysen CADEN Sunglassā
$347.82
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | CADEN |
| Color | Gun-Rose Gold (CD-1), Gun-Silver (CD-3) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























