š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vysen BOBY Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BOBY |
| Color | Black (B-2) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$331.44
Vysen BOBY Sunglassā
$331.44
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BOBY |
| Color | Black (B-2) |
| Shape | Hexa |
| Material | Metal |
| Type | Full rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























