š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 2016 Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Vogue |
| Model No | Ā VOK2016 |
| Color | Ā Transparent Purple (278090) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Molded |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 45 mm (XS) |
| Temple Length | Ā 125 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$10.02
Original: $28.64
-65%Vogue 2016 Kids Sunglassā
$28.64
$10.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Vogue |
| Model No | Ā VOK2016 |
| Color | Ā Transparent Purple (278090) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Molded |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 45 mm (XS) |
| Temple Length | Ā 125 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























