🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Vogue 2013 Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2013 |
| Color |
Transparent Cherry (276190), Transparent Pink (286473) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $10.02
Original: $28.64
-65%Vogue 2013 Kids Sunglass—
$28.64
$10.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2013 |
| Color |
Transparent Cherry (276190), Transparent Pink (286473) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























