🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Police E49K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Police |
| Model | Â POE49K |
| Color | Â Light Brown (300G), Gradient Brown (306), Gradient Light Blue (530), Gradient Dark Blue (579) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 58 mm |
| Bridge Width | Â 15 mm |
| Temple Width | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $79.78
Police E49K Sunglass—
$79.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Police |
| Model | Â POE49K |
| Color | Â Light Brown (300G), Gradient Brown (306), Gradient Light Blue (530), Gradient Dark Blue (579) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 58 mm |
| Bridge Width | Â 15 mm |
| Temple Width | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















