🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 9098S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9098S |
| Color | Top Red & Orange & Light Purple (715413), Top Violet on Transparent violet (715911) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 45 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $20.24
Original: $57.84
-65%Ray-Ban 9098S Kids Sunglass—
$57.84
$20.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9098S |
| Color | Top Red & Orange & Light Purple (715413), Top Violet on Transparent violet (715911) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 45 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















