🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Tiffany & Co. 4202U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Tiffany & Co. |
| Model No | Â TF4202U |
| Color |
 Black (83429S) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm (XL) |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $225.74
Tiffany & Co. 4202U Sunglass—
$225.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Tiffany & Co. |
| Model No | Â TF4202U |
| Color |
 Black (83429S) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm (XL) |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |






















