š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Versace 2261 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | VersaceĀ |
| Model | VE 2261 |
| Color | Ā Black (100287) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$252.90
Versace 2261 Sunglassā
$252.90
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | VersaceĀ |
| Model | VE 2261 |
| Color | Ā Black (100287) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























