🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Versace 2252 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2252 |
| Color | Â Gold(100287) |
| Shape | Pilot |
| Material | Steel |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 63 mm |
| Bridge Width | Â 12 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$197.80
Versace 2252 Sunglass—
$197.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2252 |
| Color | Â Gold(100287) |
| Shape | Pilot |
| Material | Steel |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 63 mm |
| Bridge Width | Â 12 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























