š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Versace 2251 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2251 |
| Color | Ā Gold(100287) |
| Shape | Pillow |
| Material | Steel |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 63 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$197.80
Versace 2251 Sunglassā
$197.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model | VE2251 |
| Color | Ā Gold(100287) |
| Shape | Pillow |
| Material | Steel |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 63 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























