🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Tommy Hilfiger TH8008 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH8008 |
| Color |
Black(C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | China |
$27.13
Original: $77.52
-65%Tommy Hilfiger TH8008 Sunglass—
$77.52
$27.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH8008 |
| Color |
Black(C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | China |
























