🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Tommy Hilfiger TH2673 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH2673 |
| Color |
Black(C-1), Pink(C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $27.13
Original: $77.52
-65%Tommy Hilfiger TH2673 Sunglass—
$77.52
$27.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No | TH2673 |
| Color |
Black(C-1), Pink(C-4) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
























