🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Swarovski 6015D Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6015D |
| Color | Dark havana (100273), Transparent pink (300113 ) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $48.32
Original: $138.05
-65%Swarovski 6015D Sunglass—
$138.05
$48.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6015D |
| Color | Dark havana (100273), Transparent pink (300113 ) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























