š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 9506S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB9506S |
| ColorĀ |
Ā Gold on Red Mirror (223/B5),Arista gold(223/6R) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm, 52 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm, 14 mm |
| Temple Width | Ā 120 mm, 125 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $18.79
Original: $53.70
-65%Ray-Ban 9506S Kids Sunglassā
$53.70
$18.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB9506S |
| ColorĀ |
Ā Gold on Red Mirror (223/B5),Arista gold(223/6R) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm, 52 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm, 14 mm |
| Temple Width | Ā 120 mm, 125 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























