🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Ray-Ban 9079S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9079S |
| Color | Fuchsia on Violet (71498H), Red on Blue (716055),Black on red(713171) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $15.54
Original: $44.39
-65%Ray-Ban 9079S Kids Sunglass—
$44.39
$15.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9079S |
| Color | Fuchsia on Violet (71498H), Red on Blue (716055),Black on red(713171) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























