🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 9070S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9070S |
| Color | Violet (70218G), Opal Green (713087) |
| Shape | Irregular |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $15.54
Original: $44.39
-65%Ray-Ban 9070S Kids Sunglass—
$44.39
$15.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9070S |
| Color | Violet (70218G), Opal Green (713087) |
| Shape | Irregular |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























