🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 9060S Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9060S |
| Color | Transparent Violet (71078G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$17.71
Original: $50.60
-65%Ray-Ban 9060S Kids Sunglass—
$50.60
$17.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB9060S |
| Color | Transparent Violet (71078G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























