š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 4362 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4362 |
| Color |
Ā Black (601/71), Havana (710/73) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Propionate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $39.80
Original: $113.71
-65%Ray-Ban 4362 Sunglassā
$113.71
$39.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4362 |
| Color |
Ā Black (601/71), Havana (710/73) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Propionate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























