🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale























Ray-Ban 4349I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4349I |
| Color |
Transparent Green (677187), Green (601/9A), Havana (710/83), Transparent Grey (644911), Black (601/8G), Dark Havana (710/13) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $23.50
Original: $67.15
-65%Ray-Ban 4349I Sunglass—
$67.15
$23.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4349I |
| Color |
Transparent Green (677187), Green (601/9A), Havana (710/83), Transparent Grey (644911), Black (601/8G), Dark Havana (710/13) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























