š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 4306 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4306 |
| Color | Ā Black (601/71) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā PropionateĀ |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$39.80
Original: $113.71
-65%Ray-Ban 4306 Sunglassā
$113.71
$39.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4306 |
| Color | Ā Black (601/71) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā PropionateĀ |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























