🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 4260D Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4260D |
| Color | Black on Yellow (601/85) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$35.82
Original: $102.33
-65%Ray-Ban 4260D Sunglass—
$102.33
$35.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4260D |
| Color | Black on Yellow (601/85) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























