🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale











Ray-Ban 4252I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4252I |
| Color | Black (6018G), Light Havana (71013), Transparent Dark Grey (644711) |
| Shape | Phantos |
| Material | Molded |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $23.87
Original: $68.19
-65%Ray-Ban 4252I Sunglass—
$68.19
$23.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4252I |
| Color | Black (6018G), Light Havana (71013), Transparent Dark Grey (644711) |
| Shape | Phantos |
| Material | Molded |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























