🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale










Ray-Ban 4202 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4202 |
| Color | Matte Brown (607313), Black (6069/71), Black Grey gradient (601/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $35.82
Original: $102.33
-65%Ray-Ban 4202 Sunglass—
$102.33
$35.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4202 |
| Color | Matte Brown (607313), Black (6069/71), Black Grey gradient (601/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























