🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Ray-Ban 4147 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4147 |
| Color |
Matte Black (601/32), Light Havana (710/51) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm (L) |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.34
Original: $120.96
-65%Ray-Ban 4147 Sunglass—
$120.96
$42.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4147 |
| Color |
Matte Black (601/32), Light Havana (710/51) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm (L) |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























