🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 3765 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3765 |
| Color | Legend Gold (9196/31), Black(002/58) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $45.23
Original: $129.23
-65%Ray-Ban 3765 Sunglass—
$129.23
$45.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3765 |
| Color | Legend Gold (9196/31), Black(002/58) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























