š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 3735 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3735 |
| Color | Ā Black (002/B1), Gun Metal (004/78) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.70
Original: $121.99
-65%Ray-Ban 3735 Sunglassā
$121.99
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3735 |
| Color | Ā Black (002/B1), Gun Metal (004/78) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























